Tematy newsów

Świetny występ tancerzy TV Project!

Kategoria:
Oceń ten news:
Poprzedni rok jego uczestnicy zakończyli w wielkim stylu! Wybrani tancerze wystąpili w licznych programach telewizyjnych u boku największych gwiazd w Polsce! 3. edycja TV Project jest naprawdę rewelacyjna! Wielkie brawa!
Wraz z nowym rokiem pojawiły się nowe możliwości i szansa na nowe doświadczenia. Tancerze, którzy przeszli castingi do TV Project stale rozwijają swoje umiejętności taneczne, wytrwale dążąc do osiągnięcia sukcesu. Część z nich wystąpiła już w programach tj. "The Voice of Poland", "Dancing with the Sars. Taniec z Gwiazdami" czy też "Jaka to melodia?".

​Kolejnym sukcesem jest wzięcie udziału w sylwestrowych show, które odbyły się w Krakowie i we Wrocławiu. Uczestnicy wraz z zawodowymi tancerzami Grupy Volt zaprezentowali się genialnie! Nad każdym szczegółem choreografii czuwał Agustin Egurrola. 

Jesteśmy bardzo dumni z Waszych osiągnięć i życzymy Wam samych sukcesów w nowym roku! Może kogoś z Was zobaczymy w 9. edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz"? ;) 

Trzymamy kciuki!

Podobne newsy

Komentuj jako gość

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w polityce prywatności i cookies.
Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.
  • Brak komentarzy
Egurrola Dance Studio - Szkoła tańca Warszawa
Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze studio tańca w Polsce, prowadzone przez
Agustina Egurrolę, utytułowanego tancerza, choreografa wielu znaczących artystycznych przedsięwzięć, w tym programu „Taniec z Gwiazdami”, przewodniczącego jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.
Szkoła istnieje na rynku od 1992 roku.
repliki zegarek patek philippe replica
repliki zegarków repliki rolex