Tematy newsów

Oficjalnie rozpoczęliśmy I turnus obozu Egurrola Dance Winter!

Kategoria:
Oceń ten news:

Dojechaliśmy na miejsce!!! Wszystkie dzieci zaaklimatyzowały się już w swoich pokojach. Pan Paweł Wasilewski uroczyście powitał wszystkich uczestników obozu i przedstawił im całą kadrę wyjazdu. Jesteśmy pewni, że będziecie się z nami świetnie bawić!!!

Jesteśmy w drodze do Władysławowa!

​Młodzi tancerze z zespołów: Luzik 1 i Swagg Kids pożegnali się już z rodzicami i wszyscy są gotowi na podbój pomorskich terenów! Za kilka godzin dojadą do Władysławowa, gdzie spędzą wyjątkowy czas razem z najlepszą ekipą Egurrola Dance Studio! Specjalnie z myślą o wszystkich uczestnikach Egurrola Dance Winter przygotowaliśmy mnóstw
http://eds24.pl/newsy/wyjazdy/jestesmy-w-drodze-do-wladyslawowa

Pierwszy postój za nami! Pozdrawiamy z A2!

​Jesteśmy coraz bliżej Władysławowa! Właśnie kończymy pierwszy postój i wracamy na trasę! Wszystkie dzieci już nie mogą się doczekać przyjazdu na miejsce! To będzie tydzień niesamowitych zabaw i tanecznych atrakcji!Pozdrawiamy wszystkich! Jesteśmy w drodz
http://eds24.pl/newsy/dzieci/pierwszy-postoj-za-nami-pozdrawiamy-z-a2

Podobne newsy

Komentuj jako gość

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w polityce prywatności i cookies.
Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.
  • Brak komentarzy
Egurrola Dance Studio - Szkoła tańca Warszawa
Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze studio tańca w Polsce, prowadzone przez
Agustina Egurrolę, utytułowanego tancerza, choreografa wielu znaczących artystycznych przedsięwzięć, w tym programu „Taniec z Gwiazdami”, przewodniczącego jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.
Szkoła istnieje na rynku od 1992 roku.
repliki zegarek patek philippe replica
repliki zegarków repliki rolex