Tematy newsów

MAMY JUŻ PIERWSZE WYNIKI KONKURSU!

Kategoria:
Oceń ten news:

​Na początku minionego tygodnia ogłosiliśmy mega konkurs, w którym do wygrania były vouchery na 3 wybrane classy podczas najlepszych warsztatów tanecznych w Polsce - DANCEMANIA vol. 20! Tomasz Prządka i Katarzyna Mieczkowska zamieścili na swoich profilach zdjęcie, które należało udostępnić i zebrać pod nim jak najwięcej polubień. Proste! 


Z wielką przyjemnością chcielibyśmy ogłosić wyniki:

Pod postem Tomka największą ilość lajków uzyskał - KAMIL PODORSKI [784 polubień], zaś pod newsem Kasi - ESTERA WOLSKA [526 polubień].

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór voucherów w recepcji Egurrola Dance Studio Ochota, przy ul. Żwirki i Wigury 99a. Wejściówki można też odebrać w dniu warsztatów.


taniec.com.pl/oc/warsztaty/dancemania-20/

UWAGA! KONKURS! Wygraj 3 wybrane classy!

​DANCEMANIA nadchodzi wielkimi krokami, dlatego specjalnie dla Was zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest voucher na 3 wybrane zajęcia podczas warsztatów! Co należy zrobić? Wystarczy udostępnić posta na profilu Tomka Prządki i zebrać pod nim jak największą liczbę polubień! PROSTE! Rozstrzygnięcie konkursu już 17 stycznia
http://eds24.pl/newsy/mlodziez/uwaga-konkurs-wygraj-3-wybrane-classy

KONKURS! Odbierz voucher na 3 wybrane zajęcia!

​Przed nami niesamowite warsztaty taneczne - DANCEMANIA, na które już 17 stycznia możecie zgarnąć wejściówkę na trzy wybrane classy! Wystarczy już teraz udostępnić wpis z postu poniżej i zebrać pod nim największą liczbę polubień!www.facebook.com/k.mieczkowska/photos/a.821556897962219.1073741828.821036538014255/880864045364837/?type=3&permPage=1
http://eds24.pl/newsy/juniorzy/kolejny-konkurs-odbierz-voucher-na-3-wybrane-zajecia

Podobne newsy

Egurrola Dance Studio - Szkoła tańca Warszawa
Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze studio tańca w Polsce, prowadzone przez
Agustina Egurrolę, utytułowanego tancerza, choreografa wielu znaczących artystycznych przedsięwzięć, w tym programu „Taniec z Gwiazdami”, przewodniczącego jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.
Szkoła istnieje na rynku od 1992 roku.
repliki zegarek patek philippe replica
repliki zegarków repliki rolex