Tematy newsów

Taniec użytkowy z Magdą Molędą!

Oceń ten news:

Już 30 maja ruszamy z nowym kursem - taniec użytkowy dla par w każdy wtorek, w godz. 20:45-22:00. Zajęcia te poprowadzi Magdalena Molęda, wspaniała tancerka i lubiana instruktorka. Kurs tańca użytkowego na poziomie wprowadzającym przeznaczony jest dla wszystkich par, które chcą bawić się tańcem. W czasie zajęć zostaniecie wprowadzeni w świat najpiękniejszych tańców standardowych – walca angielskiego i wiedeńskiego, foxtrota, tanga, quickstepa i latynoamerykańskich – cha-cha-cha, samby, rumby, paso doble i jive'a, a także salsy, rock&rolla i disco samby. 

Poznacie proste, a jednocześnie efektowne kroki, dzięki którym zabłyśniecie na każdym parkiecie. Nauka przebiegać będzie przy dźwiękach przebojów muzyki popularnej, znanej z radia. Tańcząc w parze poczujecie się swobodnie, pewnie, a przede wszystkim będziecie czerpać z tańca radość. Te zajęcia to pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą zaskoczyć znajomych w czasie imprez i zabaw tanecznych! 


Ruszyły zapisy, zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 601 528 529!


Komentuj jako gość

Attachments

0
Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad dodawania komentarzy, zawartych w polityce prywatności i cookies.
Właściciel strony nie bierze odpowiedzialności za treść umieszczanych komentarzy.
  • Brak komentarzy
Egurrola Dance Studio - Szkoła tańca Warszawa
Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze studio tańca w Polsce, prowadzone przez
Agustina Egurrolę, utytułowanego tancerza, choreografa wielu znaczących artystycznych przedsięwzięć, w tym programu „Taniec z Gwiazdami”, przewodniczącego jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.
Szkoła istnieje na rynku od 1992 roku.
repliki zegarek patek philippe replica
repliki zegarków repliki rolex