Tematy newsów

Taneczna pasja Hani!

9-letnia Hania przyjeżdża każdego miesiąca z Jeleniej Góry do Warszawy, przemierzając 460km tylko z jednego powodu… by tańczyć! Dziewczynka jest spragniona tanecznego rozwoju, dlatego też wybrała najlepszą szkołę tańca w Polsce - Egurrola Dance Studio! Pod okiem naszych tancerzy z całą pewnością osiągnie każdy postawiony sobie cel! Hania uczęszcza na zajęcia do Dominiki Raczyńskiej, podczas których pani instruktor wdrąża młodą tancerkę do świata hip-hopu. 

Dodatkowo podczas ostatniej wizyty dziewczyna zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie nie tylko z ulubioną instruktorką, ale również z finalistami programu „Taniec z Gwiazdami": Agnieszką Kaczorowską i Łukaszem Kadziewiczem! 

"Chcieć to móc" i nawet duża odległość nie przeszkodzi dziewczynie w dalszym rozwoju tanecznych umiejętności! Haniu, stałaś się dla nas inspiracją! Życzymy Ci baaaaardzo wielu tanecznych sukcesów!

Podobne newsy

Egurrola Dance Studio - Szkoła tańca Warszawa
Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze studio tańca w Polsce, prowadzone przez
Agustina Egurrolę, utytułowanego tancerza, choreografa wielu znaczących artystycznych przedsięwzięć, w tym programu „Taniec z Gwiazdami”, przewodniczącego jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.
Szkoła istnieje na rynku od 1992 roku.
repliki zegarek patek philippe replica
repliki zegarków repliki rolex